niedziela, 13 września 2009

Notebook HP HDX seria X18-1300 PremiumOpis:
Wydajny notebook HP HDX Entertainment z 18,4-calowym ekranem w niezwykłej obudowie z tytanu to wyjątkowe wrażenia związane z cyfrową rozrywką.

Funkcje:
Oryginalny Windows Vista® Home Basic lub oryginalny Windows Vista® Home Premium umożliwiają korzystanie z rozrywki cyfrowej i zaawansowanych funkcji
Ten 18-calowy notebook z wyświetlaczem BrightView Infinity Display HP HDX i tytanową obudową HP Imprint Finish Fluid przyciąga uwagę
Dysk Blu-Ray, głośniki Altec Lansing® z wbudowanym subwooferem i z oprogramowaniem Dolby Home Theater to prawdziwe kino domowe. Można nagrywać i edytować własne filmy z wykorzystaniem oprogramowania HP MediaSmart i oglądać je na wyświetlaczu w pełnej wysokiej rozdzielczości (1080p) i w żywych kolorach.
Wyjątkowa wydajność w połączeniu z unikatowymi funkcjami, takimi jak oddzielna karta graficzna i oprogramowanie HP MediaSmart sprawiają, że urządzenie to jest łatwe do współużytkowania, komunikowania się z nim i obsługi.
Lokalne narzędzie do tworzenia kopii zapasowej ze złączem e-SATA, mechanizm zabezpieczający dysk przed upadkiem z oprogramowaniem HP ProtectSmart i wbudowany czytnik linii papilarnych umożliwiają ochronę cyfrowego stylu życia.


1 komentarz:

  1. Je peux dir que sont tres jolie
    > Very fine blog and photos
    > Agapitos from Greece
    > http://aeromodelling-agapitos.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń