niedziela, 13 września 2009

NVIDIA GeForce GTX295Bezkonkurencyjna wydajność grafiki
Dzięki mocy dwóch procesorów graficznych GeForce GTX 200 umieszczonych na jednej karcie, karta graficzna GeForce GTX 295 zapewnia bezkonkurencyjną wydajność grafiki w najnowszych grach DirectX 10, takich jak Far Cry 2, Mirrors Edge i Call of Duty 5: World at War. Łącząc dwie karty graficzne GeForce GTX 295 w konfiguracji Quad NVIDIA® SLI® uzyskamy ekstremalną wydajność grafiki zapewniającą absolutną płynność i pełną graficzną rozkosz.

1
Zobacz Grafikę Plus
Karta graficzna GeForce GTX 295 z technologią CUDA nie tylko zapewnia światowej klasy rozgrywkę, ale oferuje także Grafikę Plus. Zobacz efekty PhysX w grach, stereoskopowe 3D oraz szybką obróbkę obrazu i wideo, wszystko to akcelerowane przez GPU. Bez względu na to, czy jest to wyświetlanie realistycznych efektów fizycznych i ulegających zniszczeniom lokacji w grach, obsługa okularów NVIDIA® GeForce ® 3D Vision™ zapewniających rozgrywkę w stereoskopowym 3D, szybkie transkodowanie filmów HD przeznaczonych dla twojego przenośnego odtwarzacza1 czy błyskawiczna obróbka obrazów w programie Adobe® CS4, karta graficzna GeForce GTX 295 robi to wszystko z przyprawiającą o zawrót głowy wydajnością.

2
Obsługa wielu monitorów przez wiele GPU
Wykorzystaj moc karty graficznej GeForce GTX 295 w pracy z wieloma monitorami i uwolnij niezwykłe wrażenia dwóch monitorów wyświetlających trójwymiarowy obraz. Użyj pierwszego monitora do obserwacji akcji na zbliżeniach, zaś drugi wykorzystaj podczas planowania działań swoich armii lub też graj na pierwszym monitorze w trybie pełnoekranowym, spoglądając na klienta poczty i komunikator wyświetlane na drugim. Z kartą graficzną GeForce GTX 295 będziesz zawsze na czasie - w realnym i wirtualnym świecie.


3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz